رسول خدا صلي الله عليه و آله:
۞ جوان خوش اخلاق و بخشنده، در نزد خداوند سبحان محبوب تر است از پير عابدى كه بخيل و بداخلاق باشد.۞
Tuesday, 25 January , 2022
امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰ - 22 جماد ثاني 1443
  پرینتخانه » مستند, چندرسانه ای, مستند سیاسی تاریخ انتشار : 20 آوریل 2021 - 18:46 | 609 بازدید

دانلود “مستند کمیته”

« کمیته » اولین سازمان نظامی راه‌اندازی شده، پس از وقوع انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ بود، که در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۵۷ با پیام امام خمینی (ره) تأسیس شد و در سال ۱۳۷۰ پس از تصویب قانون تشکیل نیروی انتظامی، منحل و با ادغام سازمان آن با شهربانی و ژاندارمری، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تأسیس شد و سیر تحولی این سازمان از آغاز تا پایان در مجموعه مستند «کمیته» روایت می‌شود.
دانلود “مستند کمیته”

مستند کمیته

 

مستند کمیته به کارگردانی عبدالحسین بدرلو با موضوع فعالیت‌های کمیته‌های انقلاب اسلامی برای اولین‌بار در چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت رونمایی خواهد شد. کمیته انقلاب اسلامی یا کمیته‌های انقلاب اسلامی، اولین سازمان نظامی راه‌اندازی‌شده پس از وقوع انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ بود که در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۵۷ با پیام امام خمینی (ره) تأسیس و در سال ۱۳۷۰ پس از تصویب قانون تشکیل نیروی انتظامی، منحل و با ادغام سازمان آن با شهربانی و ژاندارمری، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تأسیس شد و سیر تحولی این سازمان از آغاز تا پایان در مجموعه مستند «کمیته» روایت می‌شود.

کارگردانی این مستند توسط عبدالحسین بدرلو صورت گرفته و تهیه‌کنندگی آن را مصطفی فتاحی بر عهده داشته است. در این پروژه احمد خلیل‌اول، فیلمبردار، عبدالحسین مخلص‌آبادی، تدوین، مهدی نعمت‌اللهی، نویسنده گفتار فیلم، علی‌اصغر اسحاقی گرافیک و بهنام احمدخانی، مدیر تولیدی کار را بر عهده دارند.

 

در ادامه میتوانید مستند کمیته را در چهار قسمت مجزا با کیفیت بالا دریافت کنید.

۱-قسمت اول

 01 دانلود قسمت 480

۱-قسمت دوم

 02 دانلود قسمت 480

۱-قسمت سوم

 03 دانلود قسمت 480

۱-قسمت چهارم

 04 دانلود قسمت 480

| منبع خبر : شبکه مستند
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد